Size bir telefon kadar yakınız
0 312 395 55 33
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

İş Makinaları Periyodik Bakım

1.053 görüntülenme
İş Makinaları Periyodik Bakım

İş Makinaları periyodik bakımların yanı sıra, bazı parçalarında hasarlar kaynaklı komple revizyon ihtiyacı da duyar. Bu bazen komple diferansiyel revizyonu, bazen şanzıman revizyonu, bazen ise motor revizyonu olabilir. Özellikle kaza veya kırım gibi durumlar söz konusu ise bu sistemlerin birkaçında birden sorun olabilir. Böyle zamanlarda makinanızın kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir.

Servise gelen makinanızda önce hasar ve arıza tespiti yapılır. Bu arıza tespiti sırasında hangi parçaların sökülmesi gerektiği aşağı yukarı çıkaracağı maliyet gibi kalemler size bildirilerek onayınız alınır. Daha sonra makinanız büyük bir hasasiyet ile dağıtılır. Özellikle motor, şanzıman, defransiyel, cer ve hidrolik pompalar gibi ekipmanlar alanında uzman ustalarımıza tespit edilir. Bunların söküm işlemleri farklı atölyelerimizde o parça üzerine uzman ekibimiz tarafından yapılır ve ayrıca fiyatlandırılır.Onayınız doğrultusunda gerekli revizyon işlemleri tamamlanır ve makinanız yeniden montaja alınır. Her bir parçası talebiniz doğrultusunda ekibimiz tarafından onaylanan parçalar yerine takılır.

Genelde inşaat sezonundan önce tamamlanan bu komple bakım ile makinanız tüm sezonu arızasız geçirir ve size iş kaybına neden olmaz. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?